Notowania

wiadomości
03.09.2013 01:39

"Nasz Dziennik" - Duda: wspólny przeciwnik, wspólny cel

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nasz Dziennik"-Duda-wywiad

Piotr Duda mówi, że ani go martwi, ani cieszy zakaz udziału dla polityków PiS we wrześniowych protestach organizowanych przez "Solidarność". W wywiadzie dla "Naszego Dziennika" szef związku podkreśla, że ma ważniejsze sprawy na głowie. "Jak pozbyć się tego antypracowniczego, antyobywatelskiego, antyspołecznego rządu - to jest dla mnie sprawa numer jeden. Trudno komentować niedomówienia" - mówi Duda.
Rzecznik PiS Adam Hofman tłumaczył, że politycy jego partii nie dołączą do protestów, ponieważ mają na nich pojawić się politycy SLD i Ruchu Palikota. Szef "Solidarności" mówi, że nie wie o co chodzi Hofmanowi. "Jego teza o zaproszeniu na nasze akcje polityków SLD i Ruchu Palikota trąci absurdem. Nie wiem skąd się wzięły takie informacje i tym bardziej mi jest przykro. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Najważniejsze, aby Prawo i Sprawiedliwości nadal wspierało nasze postulaty" - mówi Piotr Duda.
"Mamy z kim walczyć, naszym zadaniem jest usunięcie tego liberalnego, antypracowniczego rządu. Tego się będę trzymał" - podkreśla szef "Solidarności".
Wywiad z Piotrem Dudą - w "Naszym Dzienniku".

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/"Nasz Dziennik"/kry/nyg

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz