Notowania

nowicka
06.02.2013 10:28

Odwołanie Wandy Nowickiej. PO zastosuje dyscyplinę partyjną

Będzie dyscyplina partyjna w PO w głosowaniu nad odwołaniem Wandy Nowickiej i ewentualnym powołaniem Anny Grodzkiej. Wnioskuje o to Ruch Palikota.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter)

Będzie dyscyplina partyjna w PO w głosowaniu nad odwołaniem Wandy Nowickiej i ewentualnym powołaniem Anny Grodzkiej. Wnioskuje o to Ruch Palikota.

- _ Wczoraj klub PO wprowadził dyscyplinę w tej sprawie _ - poinformowała dziś w Sejmie marszałek Ewa Kopacz. Wcześniej mówiła, że nie będzie _ uczestniczyć w teatrzyku Janusza Palikota _. Dziś ponowiła tę deklarację, nie precyzując czy weźmie udział w głosowaniu.

Wczoraj Małgorzata Kidawa-Błońska, po spotkaniu kierownictwa klubu, mówiła że nie ma podstaw do odwołania Wandy Nowickiej. Dodała jednak, że nie jest to oficjalne stanowisko całego klubu.

Ruch Palikota cofnął rekomendację Wandzie Nowickiej po tym, jak okazało się, że przyjęła 40 tysięcy nagrody od prezydium Sejmu. RP chce, by zastąpiła ją Anna Grodzka.
Głosowanie w tej sprawie ma się odbyć w piątek.

Czytaj więcej w Money.pl
Marszałek Sejmu broni decyzji Platformy - Pamiętam marszałków, którzy byli niezależni i pełnili tę funkcję - w ten sposób marszałek Sejmu Ewa Kopacz broniła decyzji klubu PO, który w piątek ma zagłosować przeciw odwołaniu Wandy Nowickiej.
"Nie będę uczestniczyć w teatrzyku Palikota" Marszałek Sejmu Ewa Kopacz wysoko ocenia pracę Wandy Nowickiej jako wicemarszałka Sejmu.
Ważna deklaracja Nowickiej. "Tak powiedziała" Klub Ruchu Palikota złożył wniosek o odwołanie Wandy Nowickiej z funkcji wicemarszałka Sejmu.
Tagi: nowicka, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz