Notowania

kownacki
26.11.2008 14:49

P. Kownacki o incydencie na pograniczu gruzińsko-ostetyjskim

Szef kancelarii prezydenta Piotr Kownacki powiedział, że Lech Kaczyński nie zgadza się z tezą, iż incydent na pograniczu gruzińsko-ostetyjskim sprowokowali sami Gruzini. Minister Kownacki odniósł się w ten sposób do publikacji w "Dzienniku". Gazeta powołała się przy tym na poufny raport ABW.

Podziel się
Dodaj komentarz

Prezydencki minister dodał, że prezydent bardzo ceni sobie pracę funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, którzy uczestniczyli w zdarzeniu.

"Dziennik" napisał, że w sprawie strzałów w pobliżu samochodu prezydentów Polski i Gruzji za najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń ABW uznaje gruzińską prowokację.

Zdaniem gazety, w sprawie strzałów w pobliżu samochodu prezydentów Polski i Gruzji, za najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń ABW uznaje gruzińską prowokację. "Dziennik" dodaje, że szef agencji Krzysztof Bondaryk wysłał poufny raport w tej sprawie do 16 najważniejszych osób w państwie. W raporcie tym podkreśla się też, że incydent był na rękę prezydentowi Saakaszwilemu, który chciał odwrócić uwagę od problemów wewnętrznych - dodaje "Dziennik".

Tagi: kownacki, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz