Piłka nożna - Arsenal Londyn zremisował z Manchesterem United 1:1

0

piłka nożna - liga angielska - 35. kolejka - Arsenal Londyn - Manchester United

Arsenal Londyn zremisował u siebie z Manchesterem United 1:1 (1:1) w meczu 35. kolejki ligi angielskiej. Londyński klub objął prowadzenie już w 3. minucie, po strzale Theo Walcotta. Tuż przed przerwą z rzutu karnego wyrównał Robin van Persie, który w zeszłym sezonie, jeszcze w barwach Arsenalu, był królem strzelców angileskiej ekstraklasy. Dziś napastnik reprezentacji Holandii prowadzi w rankingu najskuteczniejszych obecnego sezonu, z dorobkiem 25 goli. W bramce Arsenalu całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny.

Manchester United zapewnił już sobie mistrzowski tytuł, wygrywając 5 dni temu z Aston Villą 3:0. To 20. ligowe zwycięstwo piłkarzy Sir Alexa Fergussona. "Kanonierzy", którzy mają na koncie 64 punkty, wciąż nie są pewni gry w Lidze Mistrzów. Do zakończenia rozgrywek pozostają 3 serie spotkań.