Pilka nozna - Ekstraklasa - Zawisza Bydgoszcz-Podbeskidzie Bielsko-Biala 2:2

0

piłka nożna - Ekstraklasa - 5. kolejka - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2 (1:0) w meczu 5. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy .
W 37. minucie prowadzenie gospodarzom dał Jakub Wójcicki, który wykorzystał podanie Piotra Petasza. Drugiego gola dla Zawiszy w 69. minucie strzelił Portugalczyk Bernardo Vasconcelos.
Zaledwie 9 minut później było już tylko 2:1 dla bydgoskiego klubu; a kontaktowego gola dla Podbeskidzia zdobył Marek Sokołowski. Na minutę przed końcem regulaminowego czasu Marcin Wodecki wykorzystał rzut karny i doprowadził do remisu.
Zarówno Zawisza Bydgoszcz, jak i Podbeskidzie Bielsko-Biała nie odniosły jeszcze zwycięstwa w tym sezonie.
Jeszcze dziś Jagiellonia Białystok zagra na nowym stadionie z Pogonią Szczecin, a Legia zmierzy się u siebie z Lechią Gdańsk.