Piłka nożna - Eliminacje ME drużyn U'19: Polska - Grecja 1:1

0

Piłka nożna - U'19

Reprezentacja polskich piłkarzy do lat 19 zremisowała 1:1 (1:0) z Grecją w ostatnim meczu odbywającego się w Gdańsku i Stargardzie Gdańskim turnieju eliminacyjnego do finałów Mistrzostw Europy.
Bramkę dla Polski uzyskał w ostatniej minucie pierwszej połowy Kamil Kurowski, wyrównująca bramka dla Grecji padła w 56. minucie, po pięknym strzale Dimitrisa Sounasa z rzutu wolnego, z odległości ok. 25 metrów.
Polacy zajęli w turnieju czwarte, ostatnie miejsce, we wcześniejszych swoich meczach drużyna trenera Marcina Sasala przegrała z Hiszpanią 0:1 i z Chorwacją 0:2.
Awans do finałów mistrzostw Europy z turnieju w Polsce uzyskali młodzi piłkarze Hiszpanii, którzy w swoim ostatnim meczu zremisowali z Chorwacją 1:1. Turniej finałowy ME drużyn do lat 19 odbędzie się w lipcu na Litwie.