Notowania

wiadomości
22.04.2011 17:35

Policja - bezpieczny weekend

Kilka tysięcy policjantów w całym kraju bierze udział w akcji "Bezpieczny weekend". Policjanci od dziś do poniedziałku będą szczególnie dbać o bezpieczeństwo podróżujących po polskich drogach. Patrole będą przede wszystkim zwracać uwagę na groźne zachowania kierowców, przekraczanie prędkości i stan techniczny pojazdów. Sprawdzą też trzeźwość kierowców ora to, czy dzieci są przewożone w specjalnych fotelikach.

Podziel się
Dodaj komentarz

Marek Konkolewski z Komendy Głównej Policji przypomina, że mimo ostrzeżeń co roku podczas świąt na drogach ginie kilkadziesiąt osób. Policja przypomina, że aby święta były szczęśliwe, trzeba bezpiecznie na nie dojechać. "Są to święta rodzinne. Dzieci czekają na zajączka, który przyjdzie z prezentami. Żeby rodzinnie przeżyć te świeta trzeba po prostu bezpiecznie dojechać do celu" - powiedział Marek Konkolewski.
Policjanci przypominają, że już dziś wielu Polaków wyrusza w długą drogę do rodziny. Wieczorem drogi wyjazdowe z dużych miast mogą być zatłoczone. Tam i na głównych trasach w kraju należy się spodziewać większej liczby policyjnych patroli.

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz