Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Policja - grupa Kermita - zatrzymania

0
Podziel się

Policjanci zatrzymali narkotykową grupę "Kermita". To warszawscy przestępcy z tak zwanego pruszkowskiego odłamu gangu Żoliborza. Osiem osób z tej grupy usłyszało zarzuty przemycania i rozprowadzania dużych ilości narkotyków z Litwy i Holandii.

bEhnlAcB

Policjanci zatrzymali siedmiu członków gangu na terenie Warszawy. Wśród nich byli Robert K. pseudonim "Kermit", Robert Z. - "Ślepy" , Andrzej D. - "Księciu" i Maciej H. znany wśród przestępców jako " Rudy".
Dorota Tietz ze Stołecznej Komendy Policji podkreśla, że przestępcy w ciągu dwóch lat mogli dostarczyć na narkotykowy czarny rynek ponad cztery kilogramy kokainy i 10 kilogramów marihuany.
Prokuratura postawiła "Kermitowi" dodatkowo zarzuty za dwa napady z bronią w ręku na TIR-y. Sąd zdecyduje o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanych przez policję.
Warszawska policja zatrzymała do tej pory 19 osób z żoliborskiej grupy. 16 osób czeka na sprawę w areszcie, trzy są pod dozorem policji. Za przestępstwa narkotykowe grozi im kara do 15 więzienia. Policja podkreśla, że sprawa nie jest zakończona i nie można wykluczyć kolejnych zatrzymań.

bEhnlAde
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)