Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polskie gwiazdy na Wembley

0
Podziel się:

Dziś na Wembley Arena w Londynie wielogodzinny koncert polskiej muzyki pop.

Polskie gwiazdy na Wembley
(PAP/Paweł Supernak)

ac">fot: PAP/Pawe Supernakfot: PAP/Pawe Supernak[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://www.money.pl/galeria/doda;kayah;bajm;i;monika;brodka;na;wembley;arena;w;londynie,galeria,1433,0.html)*Na legendarnej Wembley Arena w Londynie rozpocznie się dziś w południe wielogodzinny koncert polskiej muzyki pop. *

Festiwal PKO BP Londion Live jest pierwszą tak wielką prezentacją polskiej muzyki rozrywkowej zorganizowaną poza granicami kraju.

Na estradzie Wembley Arena wystąpią czołowi polscy wykonawcy, wśród nich -zespoły Bajm, Lady Pank, Wilki oraz Bracia, a także Doda, Natalia Kukulska i Monika Brodka. Koncert poprowadzą Monika Richardson i Tomasz Kammel.
Gośćmi specjalnymi będą Kayah, Rafał Bryndal i Jan Tomaszewski - legendarny bramkarz, którego wspaniałe parady na stadionie Wembley pozwoliły przed 35 laty wyeliminować reprezentację Anglii z piłkarskich Mistrzostw Świata.

Przed Wembley Arena stanęła także druga scena, na której zaprezentują się młodzi polscy wykonawcy - głównie ci, którzy rozpoczynają karierę w Wielkiej Brytanii.

Festiwal skierowany do Polaków przebywających w Wielkiej Brytanii oraz do ich brytyjskich przyjaciół potrwa do godziny 22.00. Rozprowadzono ponad 12 tysięcy biletów. W opinii brytyjskich krytyków tak wielka impreza jest dowodem na to, jak potężną i prężną społecznością są imigranci z Polski.

Festiwalowi towarzyszy kampania promocyjna. W Wielkiej Brytanii informacje o koncercie można znaleźć na stacjach metra, autobusach, a także w prasie brytyjskiej oraz polonijnej.

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)