Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rosja - Miedwiediew - Forum Polityczne

0
Podziel się

Dmitrij Miedwiediew zapowiedział, że władze rosyjskie zrobią wszystko aby utrzymać kraj w obecnych granicach, podtrzymując różnorodność: kultur, religii, języków i obyczajów. Prezydent Rosji wystąpił na Światowym Forum Politycznym w Jarosławiu. Biorą w nim udział politycy i politolodzy z 32 państwa świata.

bEiAtLbF

Dmitrij Miedwiediew zwrócił uwagę na rozwój nowoczesnych technologii pozwalających na wzajemne komunikowanie się ludzi na całym świecie. -"Dzięki temu obywatele wiedzą, że najwyższą wartością jest obecnie wolność wyboru" - stwierdził prezydent Rosji.
Mówiąc o różnorodności kulturowej i religijnej narodów mieszkających na terytorium Federacji Rosyjskiej gospodarz Kremla zwrócił uwagę na zagrożenia jakie niesie ze sobą ekstremizm. -"Wszystkie trudności, z którymi stykamy się na drodze rozwoju naszego kraju nie zmuszą nas do wyrzeczenia się naszych celów. Chcemy żyć w nowoczesnym i demokratycznym państwie. W takim, które przyjęło się nazywać wspólnotą wolnych ludzi. W świecie bez przemocy i biedy" - oświadczył rosyjski prezydent. -"Jesteśmy zobowiązani zachować integralność naszego państwa. Inaczej nie będziemy mieli żadnego państwa. Albo ono jest takie jak dziś, albo nie będzie żadnej Rosji. Będziemy o to walczyć bez względu na to jak odniosą się do tego ekstremiści i terroryści" - dodał Miedwiediew.
Prezydent Rosji zapowiedział, że uczyni wszystko aby Rosjanom zagwarantować także różnorodność na scenie politycznej i wolność wyboru podczas wyborów: lokalnych, parlamentarnych i prezydenckich.

Informacyjna Agencja Radiowa

bEiAtLci
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)