Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rosja - ministerstwo - skandal

0
Podziel się

Niemal wszystkie rosyjskie media informują dziś o skandalicznym zachowaniu kierowcy ministra do spraw nadzwyczajnych Siergieja Szojgu. Według świadków miał on grozić na drodze innemu kierowcy strzałem w głowę jeśli ten nie ustąpi mu pierwszeństwa. W oficjalnym oświadczeniu służby prasowe resortu poinformowały, że ministra w tym czasie nie było w samochodzie a kierowca już został ukarany.

bEgDEuPV

W Internecie pojawił się krótki filmik, na którym widać jak rządowa limuzyna pędzi z dużą szybkością przez Moskwę z włączoną dźwiękową i świetlną sygnalizacją. W pewnej chwili na drodze rozpędzonego samochodu pojawia się inne auto. Z rządowej limuzyny słychać przez megafony głos kierowcy, pytającego: "mam ci w łeb strzelić półgłówku?" .
Internauci natychmiast ustalili, że rządowa limuzyna należy do ministra do spraw nadzwyczajnych Siergieja Szojgu. Na oficjalne oświadczenie resortu nie trzeba było długo czekać. "Kierowca był w samochodzie sam. Jechał z garażu i nie miał potrzeby aby nadmiernie się śpieszyć" - poinformowała rzeczniczka ministerstwa Irina Andrianowa. Dodała ona, że kierowca został już ukarany za nieprawidłowe zachowanie na drodze. Jaka kara spotkała krewkiego kierowcą - nie wiadomo.

bEgDEuQy
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)