Notowania

kaczyński
24.09.2010 00:57

"Rzeczpospolita" - Kaczyński - wywiad

Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" mówi, że nie zamierza utrzymywać żadnych kontaktów z prezydentem Bronisławem Komorowskim. "To człowiek ze sfery, z którą nie utrzymuję żadnych stosunków" - stwierdził szef PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego w miejscu krzyża przed Pałacem Prezydenckim nie powinnno stawiać się pomnika, lecz tablicę upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej. Natomiast pomnik, jak podkreśla szef PiS, powinien stanąć przed kościołem karmelickim.
Jarosław Kaczyński mówi w wywiadzie, że nikogo z PiS nie wypycha, ale też nikogo nie zamierza prosić o pozostanie w tej partii. Przyznaje także, iż nie ma zamiaru rozliczać Zbigniewa Ziobry, bowiem osobiście polecił mu krytykowanie sposobu prowadzenia kampanii prezydenckiej szefa PiS. "Kampania prowadzona była nie najlepiej. Wybory można było wygrać, a na pewno mieć lepszy wynik" - podkreśla Jarosław Kaczyński.
Szef PiS krytykuje także Joannę Kluzik-Rostkowską, która jego zdaniem "próbuje usiąść okrakiem na barykadzie". "Nie jest w stanie przyjąć, że ja, mówiąc o odpowiedzialności tego rządu moralnej i politycznej za katastrofę smoleńską, nie mówiłem o prokuraturze" - stwierdza Jarosław Kaczyński w wywiadze dla "Rzeczpospolitej".

"Rzeczpospolita"/IAR/zm

Tagi: kaczyński, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz