Notowania

sejm
22.07.2010 19:45

Sejm zajmie się ustawą medialną

         Głosowanie w sprawie ustawy medialnej prawdopodobnie odbędzie się jutro. Podczas tego posiedzenia Sejmu najprawdopodobniej nie zostaną natomiast wybrani sejmowi członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - tak wynika z wypowiedzi Małgorzaty Kidawy- Błońskiej z Platformy Obywatelskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz
      Jeśli zostaną spełnione wymogi procedur przygotowania sprawozdania, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby głosowanie odbyło się jutro - podkreśla posłanka PO.
    Zdaniem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na tym posiedzeniu Sejmu nie odbędzie się jednak głosowanie w sprawie kandydatów Sejmu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dziś na spotkaniu klubu zapadnie decyzja, czy w tej sprawie będzie dyscyplina głosowania, czy też posłowie będą głosowali według własnych postanowień.
       Kandydatami Sejmu do KRRiT są Witold Graboś i [Sławomir Rogowski](https://ksiazki.wp.pl/slawomir-rogowski-6150194503300737c) zgłoszeni przez klub Lewicy oraz Jarosław Sellin i [Maciej Iłowiecki](https://ksiazki.wp.pl/maciej-ilowiecki-6149096030296193c) zgłoszeni przez Prawo i Sprawiedliwość. Z tych czterech kandydatów posłowie muszą wybrać dwóch. Swojego kandydata wybrał już natomiast Senat - to profesor Stefan Pastuszka związany z PSL.
Tagi: sejm, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz