Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
SIlne tąpnięcie w Polkowicach
Silne tąpnięcie w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Do wstrząsu doszło po południu. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pękniętej ścianie budynku przy ul. Ratowników. Jest też zgłoszenie o prawdopodobnym rozszczelnieniu instalacji gazowej. W Polkowicach Dolnych w jednym z budynków niebezpiecznie przechylił się komin.
Czytaj więcej w Money.pl
Deutsche Bank jak Brexit dla europejskich giełd. Tąpnięcie na rynku
Tąpnięcie na akcjach Deutsche Banku doprowadziło do wyprzedaży wszystkich akcji w Europie i okazało się dla rynku wydarzeniem na miarę Brexitu. Od głosowania Brytyjczyków na giełdzie nie było tak słabego tygodnia.
Wall Street: tąpnięcie na spółkach technologicznych. Apple w dół o 3,9 proc.
Piątkowa sesja giełdowa w Nowym Jorku przyniosła niewielkie zmiany głównych indeksów, ale ostra przecena dotknęła spółki technologiczne. Analitycy zaczęli do branży podchodzić z większą ostrożnością.
Stajniak: Silne fundamenty złotego. Czy to wystarczy?
Komentarz analityka do sytuacji na rynku walutowym.
Podziemny wstrząs odczuli tez mieszkańcy Lubina. W kilku mieszkaniach na najwyższych kondygnacjach poprzesuwały się meble.
Najprawdopodobniej przyczyną trzęsienia ziemi był niekontrolowany ruch górotworu w jednej z pobliskich kopalń należących do koncernu "KGHM Polska Miedź".
kghm, ruch, mieszkanie, kopalnia, trzęsienie ziemi, tąpnięcie, silny, ścian
IAR