Notowania

wiadomości
08.02.2011 15:53

Stadion Narodowy - montaż elewacji

W najbliższym czasie rozpocznie się montaż elewacji na Stadionie Narodowym. Dzięki niej obiekt nabierze charakterystycznego kształtu kosza i biało-czerwonych barw.

Podziel się
Dodaj komentarz

Szef Narodowego Centrum Sportu zapowiada, że montaż będzie spektakularny. -"Jak taki segment jest cały zmontowany na ziemi, to później jego instalacja za pomocą żurawi trwa ledwie kilka dni. Myślę, że będzie to bardzo fajnie wyglądało. Dzisiaj jest dosyć wietrznie, także prace na żurawiach są wstrzymane. To jednak na razie nie przeszkadza, bo akurat elewacja jest układana na ziemi" - mówi szef NCS Rafał Kapler.
Na Stadionie Narodowym trwają też prace przy budowie dachu. Tutaj także drobną przeszkodą jest silny wiatr. Gotowa jest membrana i ożebrowanie, montowane są elementy elewacji, a do pracy gotowe są żurawie. "Czekamy tylko na lepsze warunki atmosferyczne i prace pójdą do przodu" - mówi Rafał Kapler.
Pierwszy mecz piłkarski na Stadionie Narodowym ma zostać rozegrany 6 września między Polską a Niemcami. Miesiąc wcześniej odbędzie się tam impreza z serii Red Bull X-fighters.

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz