Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
koszty
09.06.2006 09:14

Sygnały dnia- M.Listkiewicz o biletach na MŚ i kosztach

s1 Sygnały dnia- M.Listkiewicz o biletach na MŚ i kosztach

Podziel się
Dodaj komentarz

Michał Listkiewicz powiedział, że koszt przygotowania polskiej drużyny do mundialu i jej pobyt na nim to około milion euro. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wyjaśnił, że te pieniądze te pochodzą od Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej FIFA oraz sponsorów. Dodał, że Polski Związek Piłki Nożnej nie utrzymuje się z budżetu państwa.
Michał Listkiewicz, który był gościem Sygnałów Dnia odniósł się też do sposobu sprzedaży biletów na mundialowe mecze. Ocenił, że system ich dystrybucji, który został narzucony odgórnie przez FIFA, jest zły. Podkreślił, że bałagan ze sprzedażą wejściówek był nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, Chorwacji, Francji. Prezes PZPN powiedział, że problem z rozprowadzaniem biletów wynikał, między innymi, z tego, że federacja wprowadziła zbyt dużo obostrzeń w ich sprzedaży, a także przysłała je zbyt późno.
Michał Listkiewicz zapewnił ponadto, że kilkadzisiąt osób z Polski, które nie dostały biletów, mimo, że je im przyznano, będą mogli je otrzymać już dziś w Niemczech.

Tagi: koszty, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz