Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
miedwiediew
14.08.2008 07:57

Tandem Miedwiediew - Putin ma już sto dni

Obecny i były prezydent Rosji tworzą zgrany zespół - oceniają komentatorzy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Mija sto dni rządów prezydenta Dmitrija Miedwiediewa. Jak zwracają uwagę rosyjscy komentatorzy, decyzja o wysłaniu wojska do Gruzji na pomoc Osetii Południowej była jedna z najtrudniejszych, jaką musiał podjąć nowy prezydent Rosji. *
Podkreśla się, że prezydent Miedwiediew, w związku z atakiem Gruzji na Osetię Południową, był w trudnej sytuacji. Wysłanie wojsk przeciwko armii gruzińskiej wiązało się bowiem z krytyką na Zachodzie. Z kolei niewysłanie armii oznaczałoby krytykę w samej Rosji.

Komentatorzy oceniają, że Miedwiediew zdecydował się na ograniczoną interwencję rosyjskiej armii w Gruzji i szybko przystał na mediacje Europy, reprezentowanej przez władze Francji.

Obserwatorzy podkreślają, że na razie poprawnie układa się współpraca między Miedwiediewem i byłym prezydentem, a obecnie premierem Władimirem Putinem. Póki co przeważa opinia, że obaj politycy stanowią _ zgrany tandem _. Wraz z dojściem do władzy Miedwiediewa w Rosji na razie nic się nie zmieniło, a polityka z czasów prezydentury Putina jest realizowana.

KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI W ROSJI?

PODYSKUTUJ O TYM NA FORUM.

Tagi: miedwiediew, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz