Notowania

wiadomości
06.11.2008 15:25

Test popularności premiera Gordona Browna

W okręgu Glenrothes Szkoci głosują w wyborach uzupełniających do Izby Gmin.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

W okręgu Glenrothes w Szkocji rozpoczęło się głosowanie w wyborach uzupełniających do Izby Gmin. Są one ważnym testem popularności premiera Gordona Browna i jego rządu.

Gordon Brown złamał tradycję i dwukrotnie osobiście spotykał się z wyborcami tego okręgu. W kampanii wyborczej uczestniczyli też ministrowie i czołowi politycy Partii Pracy. W kołach partyjnych słychać jednak głosy, że Labour Party może te wybory przegrać. Większość ponad 10 tysięcy głosów, uzyskana w ostatnich wyborach, może okazać się za mała do pokonania najgroźniejszego przeciwnika - kandydata Szkockiej Partii Narodowej.

Przegrana Partii Pracy, byłaby poważnym ciosem dla premiera, którego okręg wyborczy graniczy z Glenrothes i gdzie jeszcze do niedawna był uważany za polityka najbardziej popularnego i lubianego.

*ZOBACZ TAKŻE: *

* [ Plan ratowania banków nie uratował Browna ]( http://news.money.pl/artykul/plan;ratowania;bankow;nie;uratowal;browna,77,0,378445.html )
* [ Chińskie gangi w Anglii podrabiają polskie papierosy ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chinskie;gangi;w;anglii;podrabiaja;polskie;papierosy,231,0,271591.html )
* [ Strajk Królewskiej Poczty ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/strajk;krolewskiej;poczty,202,0,271306.html )
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz