Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

To pewne. Polski żołnierz zginął w górach w USA

0
Podziel się

Zdarzenie zostało wstępnie zakwalifikowane jako tragiczny wypadek.

To pewne. Polski żołnierz zginął w górach w USA
(Hood River County Sheriff Office)
bErjCPIl

Polski żołnierz przebywający na szkoleniu w Stanach Zjednoczonych stracił życie w górach w stanie Oregon. W niedzielę 11 sierpnia chorąży Sebastian Kinasiewicz wybrał się prywatnie w okolice góry Mount Hood, skąd nie powrócił do ośrodka szkoleniowego.

Ciało żołnierza zostało znalezione wczoraj w godzinach popołudniowych czasu lokalnego. Jak powiedział major Krzysztof Plażuk z Dowództwa Wojsk Specjalnych, trudno teraz mówić o przyczynach śmierci. -_ Wstępnie zakwalifikowaliśmy to zdarzenie jako tragiczny wypadek, czekamy również na ustalenia amerykańskich służb _ - zaznaczył major Plażuk.

Chorąży Sebastian Kinasiewicz był żołnierzem Jednostki Wojskowej Nil. Pełnił w niej służbę od początku czerwca tego roku. Wcześniej służył w Wydziale Prasowym Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych. Był żonaty, miał jedno dziecko. Rodzina żołnierza została powiadomiona o tym tragicznym zdarzeniu i otoczona opieką ze strony wojska.

bErjCPIn
Czytaj więcej w Money.pl
Tajemnicze zaginięcie polskiego żołnierza Chorąży Sebastian Kinasiewicz zaginął w górach w amerykańskim stanie Oregon. Przebywał on tam na specjalistycznym szkoleniu - poinformowano w Dowództwie Wojsk Specjalnych.
Amerykanie zabili 12 członków Al Kaidy? Tyle osób zginęło w trzech atakach amerykańskich samolotów bezzałogowych, tzw. dronów - poinformowały jemeńskie źródła wojskowe.
Amerykańscy żołnierze zostaną bez "Playboya" "Playboy", "Penthouse" i inne erotyczne magazyny nie będą już sprzedawane w sklepach w amerykańskich bazach wojskowych na świecie.
bErjCPIO
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)