Notowania

wiadomości
03.09.2013 10:15

Tusk i Kaczyński na Forum w Krynicy

Podziel się
Dodaj komentarz

Liderzy PO i PIS jadą spotkać się z przedstawicielami biznesu. Donald Tusk i Jarosław Kaczyński wezmą udział w rozpoczynającym się po południu (14.00) Forum Ekonomicznym w Krynicy. Obaj politycy najprawdopodobniej nie będą mieć jednak okazji do spotkania. Premier zabierze głos podczas otwarcia imprezy, a lider PiS weźmie udział w środowych panelach dyskusyjnych.
Donald Tusk by być w Małopolsce zmienił nawet termin posiedzenia rządu. Rada Ministrów która zwyczajowo odbywa się we wtorek została przeniesiona na czwartek.
Z kolei PiS twierdzi, że obecność lidera partii na Forum w Krynicy to początek "jesiennej ofensywy". Rzecznik ugrupowania Adam Hofman mówił w ubiegłym tygodniu w radiowej Jedynce, że do Małopolski jego partia przyjedzie "z papierem na stół", ale szczegółów zdradzić nie chciał.
Sam Jarosław Kaczyński przekonywał ostatnio dziennikarzy, że założenia programu gospodarczego przedstawi jednak później. "Wezmę udział podczas Forum w panelu dotyczącym regionowi eurokarpackiemu. Będę mówił też o bieżących sprawach gospodarczych, ale nasz program przedstawię najprawdopodobniej w styczniu." - zapowiedział lider PiS.
W ubiegłym roku w krynickim Forum wzięło udział blisko 2 i pół tysiąca gości, w tym może być podobnie.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz