Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
13.02.2012 08:11

USA - Whitney Houston - koroner

Amerykańscy śledczy ostatecznie wykluczyli możliwość morderstwa Whitney Houston. Koroner hrabstwa Los Angeles Ed Winter poinformował, że zakończono sekcję zwłok zmarłej w nocy z soboty na niedzielę artystki. Teraz trwają badania toksykologiczne, a ich wyniki powinny być znane za kilka tygodni.

Podziel się
Dodaj komentarz

Koroner poinformował, że przyczyna śmierci piosenkarki na razie nie jest znana. Ed Winter częściowo potwierdził informacje podawane przez media, że Whitney Houston została znaleziona martwa w wannie w hotelu w Beverley Hills. Nie chciał jednak mówić o szczegółach do czasu zakończenia badań. "Wiemy na razie, że została znaleziona w wannie, bo potwierdziła to policja. Prawdopodobnie ktoś wyciągnął ją z wanny, a ratownicy reanimowali ją. Ciało nie ma oznak urazów, nie podejrzewamy też przestępstwa" - powiedział Ed Winter.
Whitney Houston była jedną z najbardziej znanych piosenkarek ostatnich lat. Urodziła się i dorastała w muzycznej rodzinie. Jej matką była śpiewaczka gospel Cissy Houston, a ciotką Dionne Warwick. W latach 80. Whitney Houston stała się obok Michaela Jacksona światową gwiazdą. Zmarła w wieku 48 lat.
Artystka przyjechała do Beverley Hills, aby uczestniczyć w ceremoniach rozdania nagród Grammy. Organizatorzy uroczystości, która zakończyła się nad ranem polskiego czasu w Beverley Hills zmienili program, aby uczcić pamięć zmarłej artystki.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz