Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
warszawa
31.03.2007 09:25

W maju szczyt energetyczny w Warszawie ?

Wszystko wskazuje na to, że 11 i 12 maja odbędzie się w Warszawie szczyt energetyczny z udziałem państw Europy środkowej i Azji. Wynika to z wypowiedzi prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który kończy wizytę w stolicy Azerbejdżanu Baku.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na konferencji prasowej, zaimprowizowanej na polach naftowych koło Baku, prezydent powiedział, że do szczytu dojdzie nawet jeśli nie weźmie w nim udziału prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew. Prezydent Kaczyński zaprosił go podczas swej niedawnej wizyty w Kazachstanie. Polski prezydent dodał, że podczas szczytu skonkretyzują się plany, dotyczące handlu ropą naftową i gazem ziemnym.

Prezydent Lech Kaczyński powiedział także, że nazwisko Aleksandra Gudzowatego nie zostało wykreślone z raportu z likwidacji WSI. Prezydent przyznał, że z raportu wykreślono dwa inne nazwiska, których ujawnienie naraziłoby interesy naszego kraju.

O tym, że nazwisko Gudzowatego miało być w raporcie z weryfikacji WSI pisał "Wprost". Tygodnik podał, że nazwisko Gudzowatego w raporcie usiłowały umieścić osoby związane ze służbami specjalnymi

Tagi: warszawa, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz