Notowania

cukrzyca
09.01.2011 08:59

WOSP - bieg "Policz sie z cukrzyca"

WOŚP - bieg "Policz się z cukrzycą"

Podziel się
Dodaj komentarz

O 13:45 w Warszawie, a także w innych miastach Polski rozpocznie się V Bieg "Policz się z cukrzycą". Inicjatywa, związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ma namawiać producentów żywności, aby umieścili na opakowaniach swoich produktów informacje o wymiennikach węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych.
Jurek Owsiak powiedział, że oficjalna rejestracja biegaczy już jest zamknięta, ale w biegu wziąć udział może każdy, komu nie jest obcy los diabetyków. Wystarczy założyć na siebie element ubrania w kolorze pomarańczowym.
Jurek Owsiak powiedział, że praktycznie nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o uczestników biegu. Warunek jest taki, że biegacz musi mieć ukończone 8 lat.
Bieg rozpocznie się na Placu Defilad. Trasa przebiega później przez Aleje Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, ulice Miodową, Senatorską, Wierzbową i przez Plac Piłsudskiego. Meta biegu znajduje się na Placu Defilad.
Wśród biegaczy zostaną wybrana kobieta oraz mężczyzna z najciekawszym nakryciem głowy. Zwycięscy konkursu otrzymają specjalne nagrody.

Informacyjna Agencja Radiowa

Tagi: cukrzyca, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz