Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zima w Moskwie. Opady śniegu sparaliżowały miasto

0
Podziel się

Intensywne opady śniegu sparaliżowały ruch w Moskwie. Ulice pokrywa gruba warstwa białego puchu. Lotniska przyjmują i odprawiają samoloty z opóźnieniem.

Zima w Moskwie. Opady śniegu sparaliżowały miasto
(mirefa/iStockphoto)
bDyYsCdN

Już dwa dni temu władze rosyjskiej stolicy apelowały do kierowców o pozostawienie samochodów na parkingach. Część właścicieli aut posłuchała, bo ruch na ulicach Moskwy znacznie się zmniejszył. Od wielu godzin pługi nie nadążają z odgarnianiem śniegu.

Narzekają także przechodnie, brodzący po kostki w białym puchu. Najtrudniejsza sytuacja jest na drogach osiedlowych. Mniejsze samochody nie mogą wyjechać z parkingów. Na skrzyżowaniach policja steruje ruchem.

Czytaj więcej w Money.pl
Paraliż w Austrii, Czechach i Słowacji. Powód? Gwałtowny atak zimy sparaliżował komunikację w Austrii, na Słowacji, w południowych Czechach i na północy Węgier. W ciągu kilku godzin w całym rejonie spadło 30 centymetrów śniegu.
Śnieg sparalizował stolicę. Policja apeluje o... Trzecią dobę śnieg na przemian z deszczem paraliżują ruch w Moskwie. Kłopoty mają także podmoskiewskie lotniska.
Wojsko na ulicach Kijowa. Stan klęski Stan klęski ogłosiły władze Kijowa, które walczą z trwającymi od ponad doby obfitymi opadami mokrego śniegu.
bDyYsCdP
bDyYsCeq
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)