Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sylwester
02.11.2007 00:43

"Życie Warszawy" - Sylwester pod PKiN

Warszawiacy będą mogli po raz pierwszy od trzech lat bawić się na noworocznej zabawie pod chmurką - zapowiada "Życie Warszawy".

Podziel się
Dodaj komentarz

Na imprezie, która odbędzie się na placu Defilad, zagrają m.in. Lady Pank i T. Love. Ma być hucznie i bez oszczędności - zdecydował Ratusz. Tegoroczna impreza będzie więc trzy razy droższa niż Sylwester 2005.
Gazeta ujawnia szczegóły scenariusza zabawy: "Przeboje rozbrzmiewać będą prawie do północy. Po noworocznych życzeniach nastąpi pokaz sztucznych ogni i znowu koncerty. Zagrają i zaśpiewają T.Love, Bracia oraz September. Widowisko zaplanowano na dwóch estradach, większej i mniejszej, ustawionych naprzeciw Galerii Centrum. Organizatorzy przewidują, że w ostatnią noc roku pod Pałac Kultury przyjdzie do 40 tys. warszawiaków.
Według gazety, Sylwester 2007/08 będzie kosztować warszawskich podatników ok. 3 i pół miliona złotych - trzy razy więcej, niż wydano na ostatnią taką trzy lata temu. Teraz aż jedna trzecia budżetu imprezy powędruje na konta największych gwiazd. Miasto wyda też dużo na pracę firm ochroniarskich.

IAR/żw/łp/Siekaj

Tagi: sylwester, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz