Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Aresztowano mężczyznę za czyny lubieżne z wychowankami domu dziecka

0
Podziel się

Na wniosek prokuratury w Morągu sąd aresztował 38-letniego mężczyznę,
któremu zarzucono czyny lubieżne z dwiema nastolatkami, które mieszkały w domu dziecka -
poinformował w sobotę PAP prokurator Zdzisław Łukasiak.

bEgYpnSd

Na wniosek prokuratury w Morągu sąd aresztował 38-letniego mężczyznę, któremu zarzucono czyny lubieżne z dwiema nastolatkami, które mieszkały w domu dziecka - poinformował w sobotę PAP prokurator Zdzisław Łukasiak.

Prokurator dodał, że do przestępstw z udziałem małoletnich dziewczyn dochodziło od 2008 roku. "Dziewczęta godziły się na spotkania, bywało, że w zamian za poddawanie się czynnościom seksualnym dostawały pieniądze" - powiedział Łukasiak.

Prokurator poinformował także, że podczas przesłuchania zatrzymany mężczyzna przyznał się do spotkań z dziewczynkami, ale zaznaczył, że był przekonany, że mają one więcej niż 15 lat. "Jedna z nich rzeczywiście teraz ma skończone 15 lat i ją przesłuchaliśmy już w tej sprawie. Ale w czasie objętym zarzutem dziewczyna była młodsza. Druga do dziś nie ma 15 lat dlatego przesłucha ją sąd" - powiedział prokurator.

bEgYpnSf

W rozmowie z PAP prokurator zaznaczył, że zatrzymany mężczyzna nie miał żadnego związku z domem dziecka, w którym mieszkają obie nastolatki. "Dom dziecka z tą sprawą ma tylko taki związek, że dziewczynki tam mieszkały, nic poza tym" - zaznaczył prokurator. (PAP)

jwo/ ls/

bEgYpnSG
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)