Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
03.05.2006 13:10

Biskupi wyrazili uznanie dla pracy ewangelizacyjnej Radia Maryja

Biskupi polscy jako pasterze Kościoła wyrazili uznanie i podziękowanie za wielką pracę ewangelizacyjną prowadzoną przez Radio Maryja - głosi wydany w środę komunikat, po obradach na Jasnej Górze Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski i biskupów diecezjalnych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Biskupi polscy jako pasterze Kościoła wyrazili uznanie i podziękowanie za wielką pracę ewangelizacyjną prowadzoną przez Radio Maryja - głosi wydany w środę komunikat, po obradach na Jasnej Górze Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski i biskupów diecezjalnych.

W udostępnionym PAP komunikacie, biskupi podkreślają, że "nastąpił znaczący postęp w ustaleniu właściwych relacji prawnych między Warszawską Prowincją Redemptorystów oraz Konferencją Episkopatu Polski, czego wyrazem jest przyjęcie tekstu umowy przygotowanej przez Zespół Duszpasterskiej Troski o Radio Maryja i przedstawicieli ojców redemptorystów".

Jak informują biskupi, nieuregulowane umową zagadnienia, dotyczące Radia Maryja, a także innych mediów katolickich, będą przedmiotem prac kompetentnych zespołów. (PAP)

Tagi: praca, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz