Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Bójka na plaży w Gdyni z udziałem kilkudziesięciu osób

0
Podziel się

Do bójki z udziałem kilkudziesięciu osób, w tym kibiców i obywateli Meksyku,
doszło w niedzielę na plaży w Gdyni. Jedna osoba przebywa na obserwacji w szpitalu. Policja
zatrzymała trzy osoby.

bErRkISt

Do bójki z udziałem kilkudziesięciu osób, w tym kibiców i obywateli Meksyku, doszło w niedzielę na plaży w Gdyni. Jedna osoba przebywa na obserwacji w szpitalu. Policja zatrzymała trzy osoby.

Według naocznego świadka zdarzenia, kibice Ruchu Chorzów, którzy przyjechali na niedzielny mecz ich drużyny w Pucharze Polski z Arką Gdynia, zaatakowali na plaży marynarzy z meksykańskiego żaglowca, który przypłynął do Gdyni.

"Kibice byli bardzo agresywni. Mieli na sobie klubowe koszulki, wykrzykiwali hasła z nazwą swojego klubu. Widziałem np. jak grupa 20 mężczyzn kopała osobę leżącą na piasku. Wszystko to działo się na plaży pełnej ludzi" - powiedział PAP chcący zachować anonimowość świadek zdarzenia, Łukasz.

bErRkISv

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni podinspektor Adam Gruźlewski poinformował PAP, że zatrzymane zostały trzy osoby; jedna z nich jest obywatelem Meksyku.

"Na komisariacie trwają przesłuchiwania uczestników i świadków zdarzenia. Przypuszczalnie w bójce wzięli udział kibice, którzy przyjechali na mecz do Gdyni oraz cudzoziemcy z meksykańskiego żaglowca. Mamy zabezpieczony zapis kamer z monitoringu, który pomoże ustalić przebieg zdarzenia" - dodał Gruźlewski. (PAP)

rop/ kot/

bErRkISW
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)