Notowania

wiadomości
08.01.2012 08:55

Dolnośląskie: Droga krajowa nr 8 po wypadku w Łagiewnikach odblokowana

Droga krajowa nr 8 w Łagiewnikach (Dolnośląskie) jest już przejezdna. W wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, 6 osób, w tym 3 dzieci, zostało rannych. Jedna osoba - mężczyzna - doznał poważnych obrażeń; pozostali są w stanie dobrym.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Droga krajowa nr 8 w Łagiewnikach (Dolnośląskie) jest już przejezdna. W wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, 6 osób, w tym 3 dzieci, zostało rannych. Jedna osoba - mężczyzna - doznał poważnych obrażeń; pozostali są w stanie dobrym. *

W Łagiewnikach zderzył się terenowy hammer z osobowym oplem. Jak poinformował PAP Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, do zderzenia doszło prawdopodobnie z winy kierowcy opla - kobiety, która - być może z powodu trudnych warunków - straciła panowanie nad autem i wjechała w nadjeżdżającego hammera.

"Hammerem jechał kierowca z dwójką dzieci, którzy nie odnieśli poważnych obrażeń. Trafili do szpitala w Dzierżoniowie. Natomiast w oplu były dwie osoby dorosłe i dziecko. W stanie ciężkim jest pasażer, mężczyzna, który podobnie jak kobieta i dziecko, trafił do szpitala we Wrocławiu" - mówił Petrykowski.(PAP)

umw/ ura/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz