Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rodzina
04.02.2007 17:16

Dolnośląskie: Policja i rodzina szuka 13-letniej dziewczy,

(dochodzą informacje o poszukiwaniach)

Podziel się
Dodaj komentarz

(dochodzą informacje o poszukiwaniach)

4.2.Wrocław(PAP) - Wciąż nie udało się odnaleźć 13-letniej dziewczynki, która wyszło z domu w sobotę o godz. 18. i do tej pory nie wróciła. Dlatego też policja zdecydowała się zwiększyć liczbę policjantów, którzy przeszukują Kłodzko, gdzie mieszka dziewczynka.

Obecnie 13-latki szuka ponad 200 policjantów, strażaków, funkcjonariuszy straży granicznej oraz najbliższa rodzina.

O zaginięciu dziewczynki powiadomili rodzice o 22.00 w sobotę, bowiem zaniepokoiła ich nieobecność córki.

Jak poinformował PAP w niedzielę Wojciech Wybraniec z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu poszukiwania są bardzo intensywne ale ponieważ nie odnoszą skutku więc zdecydowano się zwiększyć liczbę policjantów poszukujących nastolatkę. "Z godziny na godzinę poszukiwania robią się coraz trudniejsze. W górach trudny teren, a do tego jest zimno i robi się ciemno" - mówił Wybraniec.

Dodał, że służby poszukujące 13-latkę sprawdzili wszystkich znajomych dziewczynki oraz rodzinę, u której dziewczynka mogła zostać na noc, nie powiadamiając rodziców. "Niestety nigdzie jej nie zastaliśmy" - mówił Wybraniec. Przyznał, że nie wie, jak będą wyglądały poszukiwania w nocy. Z całą jednak pewnością - dodał - nie będą przerwane.(PAP)

umw/ la/

Tagi: rodzina, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz