Notowania

wypadek
09.07.2009 17:10

Dwie osoby zginęły w wypadku na przejeździe kolejowym k. Radomia

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w czwartek po południu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Nowej Woli Gołębiowskiej k. Radomia. Pociąg pośpieszny relacji Suwałki-Kraków zderzył się tam z osobowym peugeotem.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w czwartek po południu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Nowej Woli Gołębiowskiej k. Radomia. Pociąg pośpieszny relacji Suwałki-Kraków zderzył się tam z osobowym peugeotem. *

Jak powiedziała PAP Kamila Adamska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, na miejscu zginął kierujący peugeotem mężczyzna i jadąca z nim kobieta. "Policja ustala tożsamość ofiar i okoliczności wypadku" - powiedziała Adamska.

Dodała, że mimo, iż przejazd jest niestrzeżony to jest właściwie oznakowany. "Dojeżdżający do niego kierowcy widzą krzyż św. Andrzeja i znak stop" - podkreśliła.

Jak powiedziała PAP dyżurna ruchu na radomskim dworcu PKP w związku z wypadkiem pociągi jadące trasą Warszawa-Radom mają nawet 90-minutowe opóźnienia, które mogą jeszcze wzrosnąć.

"Niektóre pociągi pośpieszne, np. "Warmia", jadący z Krakowa przez Radom do Olsztyna, pojechały drogą okrężną przez Dęblin. W przypadku pociągów osobowych wprowadzona została autobusowa komunikacja zastępcza" - dodała. (PAP)

ilp/ wkr/ jbr/

Tagi: wypadek, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz