Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Elbląg: Śledztwo ws. śmierci pacjenta w izbie wytrzeźwień

0
Podziel się

Prokuratura rejonowa w Elblągu prowadzi śledztwo w sprawie 51-letniego
mężczyzny, który zmarł w miejscowej izbie wytrzeźwień. Sekcja zwłok wykaże, co było bezpośrednią
przyczyną śmierci - poinformował PAP w poniedziałek rzecznik prokuratury Sławomir Karmowski.

bEgEAXdx

Prokuratura rejonowa w Elblągu prowadzi śledztwo w sprawie 51-letniego mężczyzny, który zmarł w miejscowej izbie wytrzeźwień. Sekcja zwłok wykaże, co było bezpośrednią przyczyną śmierci - poinformował PAP w poniedziałek rzecznik prokuratury Sławomir Karmowski.

Mężczyzna zmarł 25 grudnia, kilka godzin po przyjęciu do izby wytrzeźwień. Został do niej przywieziony po południu przez policję, po tym jak wywołał awanturę w domu.

Jak poinformował PAP dyrektor izby wytrzeźwień w Elblągu Jarosław Bewicz, mężczyzna w chwili dowiezienia do izby był spokojny, nie awanturował się. Badanie alkomatem wykazało, że miał 3,26 promila alkoholu w organizmie.

bEgEAXdz

Lekarz, który badał pacjenta nie stwierdził u niego obrażeń.

Po kilku godzinach pobytu w izbie u mężczyzny wystąpiły duszności, a następnie zatrzymanie akcji serca. Wezwano karetkę pogotowia, jednak mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Jak powiedział PAP prok. Karmowski, we wtorek zostanie wykonana sekcja zwłok mężczyzny. Jego rodzina, która zgłasza wątpliwości, czy pacjent zmarł śmiercią naturalną, nie złożyła dotąd w prokuraturze formalnego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.(PAP)

ali/ pz/ jbr/

bEgEAXea
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)