Notowania

wiadomości
21.04.2012 08:02

"Elbląg za pół ceny"- promocja w restauracjach, hotelach i sklepach

W ten weekend mieszkańcy i turyści odwiedzający Elbląg mogą skorzystać z oferty "za pół ceny". Promocyjnymi cenami kuszą restauracje, sklepy, puby, a także muzeum archeologiczno- historyczne i galeria sztuki współczesnej.

Podziel się
Dodaj komentarz

*W ten weekend mieszkańcy i turyści odwiedzający Elbląg mogą skorzystać z oferty "za pół ceny". Promocyjnymi cenami kuszą restauracje, sklepy, puby, a także muzeum archeologiczno- historyczne i galeria sztuki współczesnej. *

Jak poinformował PAP dyrektor departamentu komunikacji społecznej w urzędzie miejskim w Elblągu, Rafał Gruchalski, zorganizowana po raz pierwszy ubiegłoroczna akcja odniosła sukces.

"Lokale pełne były klientów, oferta promocyjna wyprzedana, nie brakowało amatorów cenowych promocji. Pierwsza edycja zachęciła do zorganizowania drugiej" - powiedział.

Termin obecnej wiosennej akcji promocyjnej 21 i 22 kwietnia wybrano po konsultacjach z właścicielami elbląskich firm. Gruchalski zaznaczył, że inicjatywa podoba się coraz większej liczbie szefów sklepów i lokali gastronomicznych, dlatego planowana jest kolejna edycja - jesienią. Do obecnej akcji zgłosiły się 34 podmioty różnych branż - dwukrotnie więcej niż przed rokiem.

O połowę mniej zapłacą klienci w wybranych hotelach, restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, a także w muzeum historyczno-archeologicznym, galerii sztuki współczesnej i w kinie w Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

Wszystkie placówki biorące udział w akcji są oznakowane specjalnymi plakatami. Organizatorzy przypominają, że lokale gastronomiczne nie przyjmują rezerwacji stolików w weekend objęty promocją, a oferta "za pół ceny" dotyczy tylko wybranych pozycji z menu lub wybranych usług. (PAP)

ali/ hes/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz