Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GPW w 2014 kontynuuje projekt Kapitalna Warszawa, w styczniu koncert Młynarskiego

0
Podziel się

Giełda Papierów Wartościowych w 2014 r. będzie kontynuować projekt
"Kapitalna Warszawa". 27 stycznia w stołecznym Teatrze Ateneum odbędzie się koncert galowy
"Śpiewamy Młynarskiego".

bEhhqvKJ

Giełda Papierów Wartościowych w 2014 r. będzie kontynuować projekt "Kapitalna Warszawa". 27 stycznia w stołecznym Teatrze Ateneum odbędzie się koncert galowy "Śpiewamy Młynarskiego".

Koncert "Śpiewamy Młynarskiego" połączony będzie z koncertem laureatów I edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego, który odbył się we wrześniu 2013 r. w sopockiej Zatoce Sztuki.

W stołecznym Teatrze Ateneum zaprezentuje się szóstka laureatów Festiwalu: Dominika Barabas, Ewa Błachnio, Julianna Dorosz, Piotr Kosewski, Małgorzata Nakonieczna i Agata Zakrzewska. Wystąpią również m.in.: Joanna Trzepiecińska, Klementyna Umer, Wiktor Zborowski i Jacek Bończyk. Koncert poprowadzi Wojciech Młynarski.

bEhhqvKL

Wydarzenie jest częścią projektu "Kapitalna Warszawa" organizowanego przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie i adresowanego do mieszkańców i gości stolicy. Celem projektu jest propagowanie wiedzy o giełdzie i rynku kapitałowym. GPW zamierza łączyć edukację ekonomiczną z wydarzeniami o charakterze kulturalnym - planowane są m.in. koncerty i wystawy.

Według prezesa GPW Adama Maciejewskiego "realizacja marzenia o Warszawie, jako centrum finansowym naszego regionu Europy wymaga nie tylko sprawnego i godnego zaufania biznesu. Wymaga też powszechnej znajomości i akceptacji społecznej dla rynku kapitałowego, stąd tak szeroko adresowana idea Kapitalnej Warszawy".

Wcześniej 21 grudnia w ramach projektu odbył się koncert "Czarno-białe ślady" dedykowany twórczości Grzegorza Ciechowskiego w 12. rocznicę jego śmierci. Zagrali dwaj liderzy formacji rockowej Bończyk/Krzywański.

Polska Agencja Prasowa jest patronem medialnym projektu "Kapitalna Warszawa". (PAP)

bEhhqvKR

dan/ mhr/

bEhhqvLm
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)