Notowania

wiadomości
16.11.2012 16:57

Graś: akcja spotkań parlamentarzystów PO z wyborcami

Rzecznik rządu Paweł Graś zapowiedział, że sobotnie posiedzenie Rady Krajowej PO będzie mobilizacją do ciężkiej pracy i początkiem akcji spotkań parlamentarzystów Platformy z obywatelami.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rzecznik rządu Paweł Graś zapowiedział, że sobotnie posiedzenie Rady Krajowej PO będzie mobilizacją do ciężkiej pracy i początkiem akcji spotkań parlamentarzystów Platformy z obywatelami.

"Chcemy, by Rada Krajowa była poświęcona krótkiemu podsumowaniu, co rzeczywiście w tych pięciu latach (rządów PO-PSL) się wydarzyło i również, co się nie wydarzyło, bo przecież wszystkiego nie udało się zrobić" - powiedział Graś PAP i IAR.

Zapowiedział, że będzie to także "początek akcji parlamentarzystów PO, którzy wyjadą w Polskę na spotkania z obywatelami".

"Od poniedziałku do połowy grudnia będą trwały spotkania we wszystkich gminach z posłami i senatorami PO. Na tych spotkaniach będziemy chcieli mówić o tym, co przez te pięć lat się wydarzyło. Ale chcemy też powiedzieć przede wszystkim o tym, co planujemy na następne lata, tłumaczyć i wyjaśnić expose premiera" - zaznaczył rzecznik rządu. Jak podkreślił, posłowie i senatorowie Platformy będą ponadto pytać ludzi, "co według nich jest istotne na najbliższe miesiące czy lata, co powinno być priorytetem działania rządu".

Dopytywany, czy w akcji spotkań z wyborcami będzie brał udział również premier Donald Tusk, Graś odpowiedział, że "na tyle, na ile obowiązki pozwolą będzie w tej akcji uczestniczył".

W sobotę w Warszawie zbierze się Rada Krajowa PO. Ma podsumować 5 lat rządów, omówić plany na kolejne 3 lata, a także dyskutować o sprawach europejskich, w tym o trwających w Europie negocjacjach w sprawie budżetu unijnego na lata 2014-2020. (PAP)

ajg/ par/ jra/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz