Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Halloween z tragicznym końcem. Zginęły trzy osoby

0
Podziel się:

Świadkowie twierdzą, że otwarte było tylko jedno wyjście z budynku.

Halloween z tragicznym końcem. Zginęły trzy osoby
(urban_data/CC/Flickr)
bESCsobV

Trzy młode kobiety zginęły w tłumie podczas dużej imprezy muzycznej, która odbyła się w Madrycie w nocy ze środy na czwartek z okazji Halloween. Świadkowie twierdzą, że otwarte było tylko jedno wyjście z budynku.

Pogotowie ratunkowe zostało wezwane na miejsce ok. godz. 4, do kilku uczestniczek imprezy w wieku od 18 do 25 lat. Jak pisze agencja EFE, kobiety mogły zginąć pod naporem tłumu. _ - Najpewniej upadły i zostały zadeptane _ - pisze dziennik _ El Pais _ na stronie internetowej.

Świadkowie, którzy dzwonili na policję, mówili, że tłum próbuje wydostać się z budynku, gdyż ktoś wrzucił na jeden z korytarzy pochodnię.

bESCsobX

Po trwającej 30 minut reanimacji ratownicy stwierdzili zgon dwóch kobiet. Trzecia zmarła w szpitalu. Do madryckich klinik trafiły także dwie inne uczestniczki imprezy zorganizowanej z okazji Halloween. Ich stan jest ciężki.

Impreza pod nazwą Thriller Music Park z muzyką elektroniczną w tle odbyła się w hali sportowej Madrid Arena. Brało w niej udział ok. 10 tys. ludzi.

Dziewczyna, która uczestniczyła w imprezie, powiedziała rozgłośni SER, że tylko jedno wyjście z hali było otwarte. _ - Ludzie byli stłoczeni przed jedynym wyjściem, pozostałe były zaplombowane _ - mówiła._ - Ludzie płakali, byli zgniatani. Ochrona wyciągała z tłumu uwięzione osoby _ - opowiadała dziewczyna.

bESCsocy
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)