Notowania

chavez
12.05.2012 10:15

Hugo Chavez zakończył radioterapię na Kubie

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez zakończył w Hawanie - jak zapewnił - pełnym powodzeniem radioterapię.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez zakończył w Hawanie - jak zapewnił - pełnym powodzeniem radioterapię w leczeniu nowotworu i wczoraj późnym wieczorem, po 11 dniach pobytu na Kubie, powrócił do kraju._ _

_ - Muszę was poinformować, że w ostatnich dniach pomyślnie zakończyłem pełny cykl radioterapii _ - powiedział na lotnisku w Caracas, tuż po przylocie z Hawany. Jego wystąpienie transmitowały kolumbijskie radio i telewizja.

Prezydent Wenezueli wyjechał na Kubę 30 kwietnia i poddał się tam kolejnej kuracji antynowotworowej. Wcześniej przeszedł w Hawanie także dwie operacje usunięcia zmian nowotworowych w obrębie jamy brzusznej, ostatnią - w lutym tego roku.

Mimo poważnych problemów ze zdrowiem, Hugo Chavez, który jest u władzy od 1999 roku, zapewnia, że będzie ubiegał się o reelekcję w zaplanowanych na październik wyborach prezydenckich.

Czytaj więcej o problemach zdrowotnych Chaveza w Money.pl
Prezydent ma raka. "Pomyślna ewolucja" Prezydent Wenezueli zamierza wkrótce powrócić do kraju z Hawany. Na Kubie przeszedł trzecią operację usunięcia nowotworu
Znowu ma raka, ale walczy. "Będę żył!" Prezydent Wenezueli będzie się musiał poddać radioterapii po usunięciu kolejnego guza, mimo że nie stwierdzono przerzutów.
Hugo Chavez lata jak kondor i "ćwierka" Prezydent Wenezueli po raz pierwszy zabrał głos po kolejnej operacji usunięcia nowotworu, jakiej poddał się na Kubie.
Tagi: chavez, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz