Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Julio Iglesias i Miranda Rijnsburger w końcu powiedzieli "tak"

0
Podziel się

Po prawie dwudziestu latach wspólnego życia 66-letni piosenkarz Julio
Iglesias i była modelka holenderskiego pochodzenia 45-letnia Miranda Rijnsburger wzięli we wtorek
ślub kościelny w Marbelli, na południu Hiszpanii - podała w czwartek agencja EFE.

bEiXGBVh

Po prawie dwudziestu latach wspólnego życia 66-letni piosenkarz Julio Iglesias i była modelka holenderskiego pochodzenia 45-letnia Miranda Rijnsburger wzięli we wtorek ślub kościelny w Marbelli, na południu Hiszpanii - podała w czwartek agencja EFE.

W prywatnej uroczystości udział wzięły tylko ich dzieci i dwóch świadków. Byli to pracownicy letniej rezydencji, znajdującej się w miasteczku Ojen, gdzie od końca lipca odpoczywa mieszkająca na co dzień w Miami rodzina.

Iglesias i Rijnsburger są parą od połowy lat 90. i mają pięcioro dzieci: Miguela Alejandra (13 l.), Rodrigo (11 l.), bliźniaczki Victorię i Cristinę (5 l.) oraz Guillerma (3 l.).

bEiXGBVj

To drugie małżeństwo Iglesiasa, który w 1971 roku poślubił filipińską modelkę i dziennikarkę Isabel Preysler, z którą ma trójkę dzieci, w tym piosenkarza Enrique. Małżeństwo trwało tylko osiem lat.

W październiku piosenkarz, który muzyczną karierę rozpoczął czterdzieści lat temu i przez ten czas sprzedał 250 mln płyt oraz dał ponad 5 tys. koncertów, wyruszy w dalszą część światowej trasy koncertowej. Zagra w Bułgarii, Egipcie, Meksyku, na Cyprze i Kostaryce.

Iglesias jako jedyny artysta na świecie zdobył ponad 2,6 tys. platynowych i złotych płyt.(PAP)

jhp/ kar/

bEiXGBVp

6886592 6886120 6886592

bEiXGBVK
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)