Notowania

lech kaczyński
12.06.2008 13:17

Kaczyński i Wałęsa spotkają się dziś na trybunach?

Obaj będą kibicować Polakom na żywo w Wiedniu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Były prezydent został zaproszony do loży rządowej przez wicekanclerza Austrii. *

Mecz na żywo - oprócz Lecha Kaczyńskiego i Lecha Wałęsy - będzie oglądać też minister sportu Mirosław Drzewiecki i minister sprawiedliwosci Zbigniew Ćwiąkalski.

ZdaniemLecha Kaczyńskiego, dzisiejszy mecz Polski z Austrią na Mistrzostwach Europy ma istotne znaczenie dla nastrojów społecznych w naszym kraju.

- _ Czy jestem myślami w Austrii? Jestem myślami w tej chwili w Łodzi, ale myślę co będzie i myślę też, że nawet dla nastrojów społecznych w naszym kraju to ma istotne znaczenie _ - ocenił prezydent.

- _ Jeżeli zachowamy szansę - przecież to nie jest jednoznaczne, mecz z Chorwacją przed nami - wtedy nastroje będą wyższe. A jeżeli tej szansy, nie daj Boże, nie zachowamy, no to będą długie rozważania: dlaczego nam się nie udaje i ja też będę o tym myślał _ - powiedział w Łodzi Kaczyński.

Prezydent powiedział, że po meczu z Niemcami miał wrażenie, że - _ my musimy być takimi ludźmi, którzy walczą z takim najwyższym, absolutnym wysiłkiem _.

- _ Może właśnie tego zabrakło, żeby chociaż ten mecz zremisować _ - dodał. Przyznał, że w dzisiejszym świecie nic tak nie jednoczy jak wydarzenia sportowe.

Po południu z Łodzi Lech Kaczyński wylatuje do Wiednia, gdzie obejrzy mecz Polska-Austria.

Tagi: lech kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz