Notowania

kanada
20.06.2010 08:31

Kanadyjska policja szuka dwóch wielbłądów i tygrysa

Zwierzęta zostały ukradzione podczas transportu do ogrodu zoologicznego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Simon Law)

Zwierzęta zostały ukradzione wraz z ciężarówką i przyczepą, w której były przewożone do ogrodu zoologicznego w Bowmanville na południu stanu Ontario.

Dwaj pracownicy zoo odpowiedzialni za transport zwierząt zatrzymali się na noc w motelu w stanie Quebec (wschód). Rano okazało się, że samochód zniknął wraz z przyczepą i zwierzętami.

Zmobilizowano policję stanów Ontario, Quebec, Nowy Brunszwik (wschodnie wybrzeże) oraz przygranicznych stanów amerykańskich. Ciężarówkę odnaleziono w stanie Quebec, ale nadal nie ma śladu przyczepy, tygrysa i dromaderów.

Zoologowie obawiają się o zwierzęta, które ze względu na panujące w tamtych okolicach upały, sięgające 30 st C, mogą zginąć na skutek odwodnienia.

Władze informują, że na wypadek odnalezienia przyczepy należy zachować ostrożność. Pracownicy ogrodu zoologicznego przypominają, że wielbłądy są łagodne, ale tygrys może stanowić zagrożenie.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: kanada, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz