Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
katastrofa samolotu
05.01.2013 16:36

Katastrofa samolotu we Francji. Nikt nie przeżył

Pięć osób zginęło w katastrofie samolotu we francuskich Alpach w okolicach Grenoble, na południowym wschodzie kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Leaf/Dreamstime.com)

aktualizacja 17:45

Pięć osób zginęło w katastrofie samolotu we francuskich Alpach w okolicach Grenoble, na południowym wschodzie kraju - poinformowała policja.

Samolot, który AFP określa jako turystyczny, rozbił się dziś po południu, tuż po starcie z lotniska w Grenoble. Zginęły wszystkie osoby, które były na pokładzie maszyny.

Z najnowszych informacji podanych przez policję wynika, że była to pięcioosobowa marokańska rodzina - para i troje ich dzieci. Konsul Maroka w Paryżu udał się na miejsce katastrofy.

Dwusilnikowy samolot uderzył o stok wzgórza w miejscowości Saint-Pierre-de-Bressieux, w pobliżu Grenoble i stanął w ogniu. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

Czytaj więcej w Money.pl
Odnaleźli brakujące ciała ofiar katastrofy Wciąż nie jest jasne, dlaczego samolot się rozbił. Wczoraj ekipy poszukiwawcze znalazły czarną skrzynkę maszyny, która pomoże wyjaśnić przyczyny katastrofy.
Katastrofa samolotu w Rosji. Maszyna rozpadła się na kawałki Samolot pasażerski rozbił się przy próbie awaryjnego lądowania w pobliżu lotniska Wnukowo. Na pokładzie było 12 osób.
Katastrofa samolotu z 9 osobami na pokładzie Samolot spadł w Arktyce kanadyjskiej. Według lokalnych władz, niektórym osobom udało się przeżyć.
Tagi: katastrofa samolotu, samolot, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz