Notowania

argentyna
27.05.2010 08:28

Kolumbijska piękność podejrzana o przemyt narkotyków

31-letnia kobieta, nazwana jest Narkokrólową.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Władze Argentyny aresztowały kolumbijską modelkę Angie Sanclemente, oskarżaną o kierowanie kobiecym gangiem przemycającym kokainę do Meksyku. *

Angie Sanclemente Valencia wychodzi z hotelu, w którym została aresztowana w Buenos Aires.

31-letnia kobieta, nazwana przez miejscowe media _ Narkokrólową _, ukrywała się w argentyńskiej stolicy od końca zeszłego roku.

W grudniu młoda Argentynka zatrzymana na lotnisku w Buenos Aires z 55 kilogramami kokainy zeznała, że na czele kartelu przemytniczego stoi kolumbijska piękność.

Modelkę zatrzymano w hotelu dla obcokrajowców, gdzie ukrywała się pod fałszywym nazwiskiem. Policyjny rzecznik Maximiliano Lencina odmówił szerszej informacji, lecz przyznał, że Kolumbijka _ była w organizacji ważną osobistością _, która najprawdopodobniej rekrutowała Argentynki do przemytu kokainy do Cancunu.

Urodzona w kolumbijskiej Barranquilli Angie Sanclemente w 2000 roku wygrała krajowy konkurs piękności. Szybko zmuszona była zwrócić koronę, gdyż wyszło na jaw, iż wbrew regułom konkursu, nie przyznała się, że jest mężatką. Później pracowała jako modelka.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: argentyna, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz