Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2010
06.06.2010 15:48

Komorowski o debacie: To "kłamstewko"

Kandydat PO na prezydenta zaprzeczył informacji, że ustalono debatę przedwyborczą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Tak nazwał kandydat PO na prezydenta informację, że sztaby PO i PiS poczyniły jakiekolwiek ustalenia w sprawie debaty prezydenckiej w TVP. _ - Źle zaczynać od kłamstewek propozycję wspólnej debaty _ - powiedział Komorowski.

_ - Słyszałem, że pan Bielan coś takiego powiedział, na dodatek jeszcze powołując się na nieistniejące ustalenia z moim sztabem wyborczym. No, to kłamstewko. Może nie takie wielkie, nie takie groźne, ale kłamstewko. Źle zaczynać od kłamstewek propozycję wspólnej debaty _ - powiedział Komorowski.

Dodał, że jego sztab odpowie. _ - Ale dzisiaj już wiemy, że to jakaś partyzantka pana Bielana, dlatego, że pani Kluzik-Rostkowska nic na ten temat w ogóle nie wiedziała _ - powiedział Komorowski. _ _

_ - Więc póki nie wyjaśni się co się myśli i co się razem robi w ramach sztabu Jarosława Kaczyńskiego śmiesznie jest się do tego ustosunkowywać _ - dodał marszałek Sejmu.

Na pytanie, czy należy wprowadzić w kraju stan klęski żywiołowej odparł, że decyzja w tej sprawie należy do rządu. Dodał, że _ okoliczności są bardzo trudne _, jednak widać, że _ dzisiaj w ramach istniejącego rozwiązania prawnego, polegającego na tym, że jest ustawa o zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi rząd skutecznie walczy z powodzią _.

Tagi: wybory prezydenckie 2010, wybory, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz