Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Kraków: Pseudokibice zatrzymani za kradzież maczet

0
Podziel się

Trzech pseudokibiców zatrzymali policjanci podczas kradzieży z hipermarketu
tzw. karczowników, czyli maczet do wycinania krzaków. Wśród zatrzymanych prawdopodobnie jest Paweł
M., pseud. Misiek, skazany kilka lat temu za rzucenie nożem do włoskiego piłkarza Dino Baggio.

bEpEDQdN

Trzech pseudokibiców zatrzymali policjanci podczas kradzieży z hipermarketu tzw. karczowników, czyli maczet do wycinania krzaków. Wśród zatrzymanych prawdopodobnie jest Paweł M., pseud. Misiek, skazany kilka lat temu za rzucenie nożem do włoskiego piłkarza Dino Baggio.

Jak poinformował PAP w środę rzecznik małopolskiej policji podinsp. Mariusz Ciarka, wartość skradzionych przez mężczyzn maczet wynosi ok. 500 zł. Sprawcy będą więc odpowiadać za dokonanie przestępstwa kradzieży, za co grozi kara do 5 lat więzienia.

Pseudokibice w jednym z krakowskich hipermarketów budowlanych zabrali z półki narzędzia i przeszli do części ogrodowej sklepu, znajdującej się na zewnątrz obiektu. Wcześniej tuż przy ogrodzeniu zaparkowali samochód. Kiedy próbowali przerzucić towar i schować go w aucie, zareagowali pracownicy ochrony sklepu. Wezwana policja zatrzymała trzech mężczyzn - mieszkańców Krakowa - w wieku od 29 do 34 lat.

bEpEDQdP

Według nieoficjalnej informacji ze źródeł zbliżonych do policji, wśród zatrzymanych jest Paweł M., pseud. Misiek, skazany kilka lat temu za rzucenie nożem do włoskiego piłkarza Dino Baggio.

Policjanci znaleźli przy nich ok. 5 tys. zł, które zostały zabezpieczone na poczet przyszłych kar i roszczeń. (PAP)

rgr/ bno/

bEpEDQeq
wiadomości
pap
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)