Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Krwawe porachunki gangów w Acapulco

0
Podziel się:

W strzelaninie do jakiej doszło w meksykańskim kurorcie nad Pacyfikiem zginęło siedem osób.

Krwawe porachunki gangów w Acapulco
(PAP/EPA)

W Acapulco, meksykańskim kurorcie nad Pacyfikiem, doszło w czwartek do bitwy między rywalizującymi ze sobą gangami narkotykowymi. Jak poinformowała miejscowa policja, w strzelaninie zginęło siedem osób.

Grupa napastników zaatakowała granatami i ogniem z broni automatycznej dom w willowej dzielnicy Acapulco. Doszło do wymiany ognia z przebywającymi w budynku gangsterami. Podczas strzelaniny zginęło siedmiu przestępców.

Policja nie ma wątpliwości, że była to bitwa między rywalizującymi ze sobą gangami narkotykowymi. W środę w samochodzie w pobliżu Acapulco znaleziono pozbawione głów ciała dwóch mężczyzn. W ciągu ostatnich czterech lat w wojnie narkotykowej w Meksyku zginęło ponad 28 tysięcy ludzi.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/229/t101093.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/gwaltowne;starcia;gangow;narkotykowych;w;meksyku,11,0,644875.html) Gwałtowne starcia gangów narkotykowych w Meksyku Strzelanina sparaliżowała miasto Nuevo Laredo, położone przy granicy z USA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t92698.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/meksyk;policja;odkryla;zwloki;51;ofiar;gangow,124,0,648060.html) Meksyk: Policja odkryła zwłoki 51 ofiar gangów Lokalne służby pracują nad identyfikacją ciał. Prawdopodobnie to ofiary gangów narkotykowych.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)