Notowania

podlasie
16.03.2010 09:40

Księżna Kornwalii nie jedzie na Podlasie

Księżna Kornwalii Camilla Parker Bowles nie będzie we wtorek towarzyszyć księciu Karolowi w podróży na Podlasie - poinformowała tego dnia PAP brytyjska ambasada. Jak wyjaśniono, powodem zmiany planów księżnej są jej kłopoty z kręgosłupem.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Księżna Kornwalii Camilla Parker Bowles nie będzie we wtorek towarzyszyć księciu Karolowi w podróży na Podlasie - poinformowała tego dnia PAP brytyjska ambasada. Jak wyjaśniono, powodem zmiany planów księżnej są jej kłopoty z kręgosłupem. *

Goszcząca od poniedziałku w Warszawie książęca para miała we wtorek udać się na Podlasie - do Białowieży, a następnie do Kruszynian, leżących ok. 50 km na wschód od Białegostoku.

"Jej Książęca Wysokość Księżna Kornwalii nie będzie towarzyszyć w dniu dzisiejszym Księciu Walii w podróży na Podlasie. Z powodu kłopotów z kręgosłupem i ze względu na odległość kolejnego punktu wizyty, lekarz Jej Książęcej Wysokości zalecił jej pozostanie w Warszawie" - poinformowała tymczasem we wtorkowym komunikacie brytyjska ambasada.

Według zapowiedzi ambasady, księżna Camilla Parker Bowles odwiedzi we wtorek nowo otwarte Muzeum Fryderyka Chopina, a także spotka się z pracownikami Ambasady Brytyjskiej.

Książę Karol i jego żona księżna Kornwalii przyjechali do Polski w ramach podróży obejmującej także Węgry i Czechy. Wizyta w Polsce potrwa do środy.(PAP)

hgt/ ura/ jbr/

Tagi: podlasie, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz