Notowania

lotnisko chopina
12.10.2012 07:40

Lotnisko Chopina. Mgła utrudnia lądowania

Z powodu mgły opóźnione są również starty, a jeden lot odwołano.

Podziel się
Dodaj komentarz
(luisvilla/CC/Flickr)

Mgła utrudnia lądowania na warszawskim lotnisku Chopina, 12 samolotów zostało skierowane na inne lotniska - poinformował rzecznik portu im. Chopina Przemysław Przybylski.

_ - Od godz. 6.30 na lotnisku utrzymują się trudne warunki atmosferyczne. W tej chwili widzialność nie przekracza 200 metrów, dlatego 12 samolotów zostało skierowanych do lądowania w innych portach lotniczych _ - powiedział Przybylski.

Dodał, że zmiany dotyczyły lotów z Larnaki, Tbilisi, Bukaresztu, Kairu, Wilna oraz kilku lotów krajowych.

Z powodu mgły opóźnione są również starty, a jeden lot odwołano. Prognozy meteorologiczne przewidują, że warunki na lotnisku poprawią się do godz. 10; do tej pory mogą potrwać utrudnienia.

Czytaj więcej o sytuacji w Warszawie w Money.pl
Kryzys dobry dla Warszawy. Zaskakujące dane Wartość transakcji inwestycyjnych na rynku nieruchomości w stolicy, wyniosła ponad 1,5 mld euro. Jesteśmy liderem w regionie.
Budowniczy metra rujnują stolicę Mieszkańcy kamienicy nie mogą wrócić do swoich domów, okoliczni nie mają prądu, ogrzewania. Skarżą się też restauratorzy.
Ewakuowani nie wrócą do domu na noc Osunięcie nie spowodowało strat materialnych, nikt nie ucierpiał, władze miejskie podjęły działania prewencyjne, zamykając ulice Marszałkowską i Szkolną.
Tagi: lotnisko chopina, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz