Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wyniki
16.06.2007 17:11

Lubuskie: Druga ofiara śmiertelna w wyniku wypadku

(doch.informacje o drugiej ofierze śmiertelnej i inne uściślenia)

Podziel się
Dodaj komentarz

(doch.informacje o drugiej ofierze śmiertelnej i inne uściślenia)

16.6.Zielona Góra (PAP) - Lekarzom nie udało się uratować drugiej nastolatki rannej w wypadku samochodowym, do jakiego doszło w sobotę po południu na drodze krajowej nr 3 (Jakuszyce-Świnoujście) w pobliżu miejscowości Sulechów (Lubuskie).

Pierwsza z dziewczyn zmarła na skutek odniesionych obrażeń, chwilę po wypadku. Działania lekarzy nie przyniosły pożądanych efektów.

Droga będzie zablokowana jeszcze przez co najmniej godzinę. Do czasu jej odblokowania ruch kierowany jest przez Sulechów - poinformowali PAP policjanci.

Dziewczyny jechały fiatem uno, który zderzył się z peugeotem 307. Ciężko ranna została też kobieta kierująca fiatem. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nastolatki żyły jeszcze przez chwilę po wypadku. Przybyli na miejsce lekarze natychmiast rozpoczęli akcję reanimacyjną. Jedna z ofiar zmarła krótko po wypadku. Druga w szpitalu. Lekarze od początku nie dawali jej większych szans na przeżycie. Obrażenia były zbyt poważne i zbyt rozległe.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem uno nie zachowała należytej ostrożności przy skręcaniu w lewo i to - według świadków zdarzenia - było przyczyną wypadku.

Jadącym peugeotem nic poważnego się nie stało.

Rzeczywisty przebieg zdarzeń ustalą biegli pod okiem prokuratora, który kończy na miejscu wypadku swoje działania. (PAP)

kob/ mag/

Tagi: wyniki, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz