Notowania

tras
16.12.2010 09:11

Lubuskie: Trasy krajowe czarne, pozostałe w większości białe

W woj. lubuskim nawierzchnie wszystkich dróg krajowych mają nawierzchnie czarne i mokre, ale miejscami może być na nich ślisko. Na trasach wojewódzkich i lokalnych najczęściej zalega cienka warstwa zajeżdżonego śniegu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*W woj. lubuskim nawierzchnie wszystkich dróg krajowych mają nawierzchnie czarne i mokre, ale miejscami może być na nich ślisko. Na trasach wojewódzkich i lokalnych najczęściej zalega cienka warstwa zajeżdżonego śniegu. *

Jak poinformował PAP w czwartek oddział GDDKiA w Zielonej Górze, na podległych mu trasach nie ma problemów z przejazdem związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z powodu wypadku zablokowana jest jedynie droga krajowa nr 3 w podgorzowskim Deszcznie, gdzie doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety. Policja kieruje samochody na objazdy. Ruch na "trójce" ma zostać wznowiony około godz. 11.

Z porannego komunikatu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze wynika, że na drogach tej kategorii jezdnie pokrywa głównie cienka warstwa śniegu, a jedynie na kilku jest błoto pośniegowe.

Z powodu trudnych warunków do jazdy, dla ruchu samochodów ciężarowych wyłączony jest odcinek drogi wojewódzkiej nr 302 między Brudzewem a Nowym Tomyślem (od skrzyżowania z drogą nr 303 do skrzyżowania z drogą nr 304). (PAP)

mmd/ bos/

Tagi: tras, wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz