Notowania

wiadomości
08.08.2011 15:11

Małopolska PO zaprezentowała swoje hasło wyborcze

"Małopolska drużyna PO - normalni, kompetentni ludzie w polityce" - pod takim hasłem pójdą do wyborów kandydaci PO w Małopolsce. Hasło zaprezentowano w poniedziałek podczas konferencji małopolskiego sztabu wyborczego.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Małopolska drużyna PO - normalni, kompetentni ludzie w polityce" - pod takim hasłem pójdą do wyborów kandydaci PO w Małopolsce. Hasło zaprezentowano w poniedziałek podczas konferencji małopolskiego sztabu wyborczego.

"Uznaliśmy, że powinniśmy w jakiś sposób identyfikować się jako reprezentacja Małopolski, ponieważ sądzimy, że to może nam pomóc w powtórzeniu sukcesu z kampanii samorządowej. Chcemy przekonać wszystkich, że jesteśmy wspólną drużyną i wysuwamy mocnych kandydatów" - powiedział szef sztabu wyborczego PO w Małopolsce, wicemarszałek województwa małopolskiego Witold Latusek.

Jak podkreślił, kandydaci PO w Małopolsce to ludzie z dorobkiem i kompetentni, których celem będzie zebranie jak największej liczby głosów, co umożliwi małopolskiej PO co najmniej utrzymanie posiadanej w obecnej kadencji liczby mandatów. "Kompetentny człowiek rozmawia o faktach, nie emocjach - to również chcemy podkreślić poprzez nasze hasło" - powiedział wicemarszałek Latusek.

Podczas konferencji zaprezentowano broszury ogólnopolskiej kampanii PO "Polska w budowie", promującej osiągnięcia Polski w ostatnich latach, i stronę internetową pod takim samym tytułem. Poinformowano także o rozpoczynającej się we wtorek w całej Polsce akcji "od drzwi do drzwi", w ramach której wolontariusze będą rozmawiać z Polakami o rozwoju i osiągnięciach kraju w ostatnich latach, oraz o spotach telewizyjnych, w których o osiągnięciach mają mówić zwykli ludzie.

W konferencji nie uczestniczył szef małopolskich struktur PO poseł Ireneusz Raś. Jak poinformowali organizatorzy - z powodu udziału w pielgrzymce.

Kampania PO w Małopolsce przewiduje m.in. spotkania wyborców z kandydatami na parlamentarzystów i przedstawicielami władz centralnych oraz debaty z kontrkandydatami i ekspertami.

W małopolskim sztabie wyborczym PO pracuje 20 osób, w powiatach w kampanię wyborczą zaangażowanych jest 96 osób. (PAP)

hp/ mok/ jra/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz